Нові факти міжнародної корупції, а також зовнішнього управління Україною (6 пресконференція)

Тема нашої прес-конференції:

«Нові факти міжнародної корупції, а також зовнішнього управління Україною».

Сьогодні Петро Олексійович продовжує розколювати суспільство, намагаючись закріпитися в національно-патріотичній ніші.

Нинішні спроби Петра Порошенка радикалізувати ситуацію і розколоти суспільство є артпідготовкою до осені. Саме на осінь запланована дестабілізація ситуації в країні.

Щоб підтвердити, що це не теорія змови, сьогодні ми оприлюднимо нові записи розмов голосів схожих на голоси Порошенко і Байдена.

Але, перед тим як включити запис, хотіли б освіжити в пам’яті події літа 2016 року. Тоді в нашому, українському Криму, згідно з публікаціями в медіа, спецслужбами Росії була затримана група з спецслужб нашої країни.

Ось що писали медіа:

«У липні 2016 року група диверсантів проявила себе в Криму на технологічній дамбі через озеро Сиваш. За попередньою інформацією, диверсанти хотіли замінувати на ній дорогу і опори ЛЕП, що могло призвести до екологічної катастрофи. Якби дамбу підірвали, найближчі села були б затоплені».

Цю версію відчайдушно спростовували у Петра Олексійовича. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов називав повідомлення про можливі теракти в Криму: “провокаційним маренням”.

Дійсно, важко уявити, щоб Президент держави, який прийшов до влади на трагедії Майдану, за рахунок тотальної довіри українців, міг собі дозволити дати розпорядження спецслужбам організувати теракт проти своїх співгромадян заради збереження власного рейтингу.

Важко повірити в те, що Порошенко використовував окремих представників збройних сил для участі в диверсіях і терористичних актах проти громадян України, що проживають в Криму. Ще раз хочемо підкреслити, Крим – це територія України. Там проживають громадяни України.

Те, що Петро Олексійович готовий був зробити з власними громадянами заслуговує на окрему увагу правоохоронних органів.

Щоб у Петра Олексійовича не говорили про висмикнутих з контексту фразах, публікуємо розмову цілком.

Пропоную послухати.

За інформацією з відкритих джерел, а також даних журналістів-розслідувачів, диверсії повинні були відбуватися в аеропорту, порту, на Керченській переправі, де могла постраждати велика кількість мирного українського населення. Але це не бентежило організаторів невдалого протиправного акта залякування власного населення.

Але нас цікавить на цих записах не те, що Байден не інформував і вводив в оману Сенат і Конгрес США, а посол Джефрі Пайетт, знаючи, що відбувалося насправді, дезінформував своїми заявами світову громадськість.

Нас цікавить не те, що ці високопоставлені особи покривали потенційного військового злочинця, який воює з власними мирними співгромадянами.

Нехай з цим розбирається Мін’юст і інші компетентні органи США.

Нас цікавить безпека держави Україна і її громадян. Так як, згідно зі статтею третьою Конституції України, вищими цінностями держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека.

А ще є 17 стаття Основного закону, яка говорить, що

Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.

Також ця стаття говорить, що на території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.

Якраз Конституцію порушив Петро Олексійович. Порушив з метою залякування населення.

Чи будуть тепер представники партії Порошенко називати маячнею заяви опозиційних політиків про те, що в 2019 році Петро Порошенко розігрував сценарій ескалації конфлікту для зриву президентських виборів.

Про це заявляла Юлія Тимошенко в ефірі «Доброго ранку Країно!», передачі, яку через цей ефір два роки намагаються закрити.

Про це заявляли інші опозиційні політики, називаючи провокацію в Керченській протоці і подальше військове становище спробою Порошенко вчепитися за владу і зірвати президентські вибори. І тільки широкий громадський резонанс, і мізерний рейтинг довіри до п’ятого президента, зупинили його від радикального сценарію.

Постійно культивуючи діяльність парамілітарних формувань Порошенко сформував ОЗУ, в тому числі за участю окремих представників збройних сил в особі тодішнього керівника ГУР МО України Валерія Кондратюка.

Як випливає із записів, Порошенко обіцяв покарати начальника ГУР Міноборони за незаконні і не узгоджені дії. У реальності це брехня, бо через місяць після цієї розмови, дивним чином катаючись на водному мотоциклі загинув заступник адміністрації Порошенка генерал Андрій Таранов, а на його місце був призначений Генерал Валерій Кондратюк.

Чому саме сьогодні ми публікуємо ці записи?

Тому що один з учасників подій – Валерій Кондратюк, який фігурує в оприлюднених записах, зовсім недавно призначений на посаду керівника Служби зовнішньої розвідки. Ще раз: людина має безпосереднє відношення до планованих терактів і диверсії стосовно громадян України сьогодні входить в РНБО і очолює Службу зовнішньої розвідки, що підпорядковується  безпосередньо Президенту України. Питання – якому саме?

Служба зовнішньої розвідки – це спецструктура, що має сили, навички і засоби, які можуть бути використані незаконно для проведення терористичних акцій, диверсій і провокацій проти громадян України восени цього року, з метою посіяти хаос і прибрати з поста, законно обраного Президента Зеленського, в той чи інший спосіб.

Дуже важливо, щоб уже завтра Кондратюк був знятий із займаної посади, як Генерал-лейтенант, який перейшов межу, і навіть на думку віце-президента США Джо Байдена, який організовував в серпні 2016 року несумісні з поняттям міжнародного права – диверсії і провокації.

Ми повинні не допустити повторення «Кримського сценарію 2016» з дестабілізацією і диверсіями восени 2020 року.

Нас, як громадян України цікавить питання недопущення цілком можливого нелегітимного приходу до влади колишнього президента України Порошенко.

Ми публікуємо це з метою зупинити «партію війни» і не допустити реваншу Порошенко, який готовий використовувати будь-які методи, в тому числі військові формування. Використовувати, як він уже використовував, правоохоронні структури в особистих корисливих цілях.

У Порошенка залишився колосальний вплив на державні органи влади. За допомогою кураторів, в особі окремих корумпованих представників Демпартії США, він здатний призначати і розставляти своїх людей при Президентові Зеленському. Якщо додати сюди повну «неспроможність» діючих правоохоронних органів протистояти ОЗУ Порошенко, перспектива держперевороту бачиться цілком реальною.

Нам шкода, що сьогодні на прес-конференції ми розбиваємо ілюзії наших патріотично налаштованих співгромадян.

Але неприпустимо, щоб верховний головнокомандувач призначав людей, які контролюються Порошенком, і замість обіцяного миру організовують і намагаються проводити диверсійні акти щодо мирного населення. Якщо вони були здатні на це в минулому, отже вони здатні на це і в майбутньому.

Друга тема розмови стосувалася «Приватбанку». Цією темою Петро Олексійович намагався задобрити старшого товариша, якого сильно засмутив своїми діями в Криму.

Як зізнався сам Порошенко, він дуже переживав за Приватбанк і тепер щасливий, що йому вдалося цитую: “зробити колосальний тиск і закінчити цю справу”. Про що з радістю доповів Байдену.

Давайте послухаємо.

Петро Олексійович старанно намагається задобрити заокеанського товариша підносячи секретну інформацію слідства.

Пропоную послухати.

Пожартував так пожартував. Дії Порошенко в результаті стали нічим іншим як втручанням в президентські вибори в США в 2016 році. Нагадаємо, ця розмова відбувся 19 серпня 2016 року, в день відставки Манафорта з поста глави виборчого штабу Трампа і за кілька місяців до президентських виборів в США.

Після цього Україна ще довго відходила від міжнародного скандалу, в який її втягнув п’ятий президент.

ТЕМА 2

До речі, Джо Байден не так вже помилився, коли запідозрив свого протеже Петра Олексійовича в подвійних стандартах і грі на два поля.

Зараз ми хочемо показати всьому українському суспільству, що за людина стоїть за такими високими словами як «Армія.Мова.Віра».

У 2015 році в боях за Дебальцеве загинули майже двісті українських солдатів.

Через кілька років, Петро Олексійович, на каналі олігарха Пінчука, в фарбах переказував наскільки жорстку позицію він зайняв тоді, в 2015 році, в спілкуванні з Президентом Росії – Володимиром Путіним.

Давайте згадаємо, як це було.

Дійсно! А як же може ставитися Порошенко до людини, яка, на його думку, говорить такі слова?

Давайте послухаємо запис розмови людей з голосами схожими на голоси Президента України Петра Олексійовича Порошенка і Президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна. Розмови від 30 квітня 2015 року. Через два місяці після трагедії в Дебальцеве.

“Тисну руку. Спасибі…”

Рівно через три тижні після цієї розмови Петро Порошенко нагородив 228 українських вояків, в тому числі і захисників Дебальцеве.

Посмертно ….

Вважаю, коментарі тут зайві.

Ці записи нам передали журналісти-розслідувачі. Всю наявну інформацію ми передамо в правоохоронні органи.

Держзрада Порошенко – це давно не внутрішньополітичне питання. Це питання національної безпеки України. Це питання незалежності нашої країни. За яку продовжують гинути наші воїни. І на чиїх смертях продовжують заробляти такі, як Порошенко.

ВИСНОВКИ:

Які висновки можна зробити з цих розмов.

Перше. Робота проти власних співгромадян – нормальна практика в діяльності Петра Порошенка, який заради збереження власного рейтингу готовий був давати протизаконні команди, які ведуть до загрози життю тисяч українців, зривати Мінські угоди, підривати міжнародний авторитет України, втручатися у вибори в інших країн.

Друге. Екс-віце президент США Джозеф Байден знав про дії свого підопічного і, що зовсім неприпустимо для чиновника такого рангу, прикривав його: вводив в оману світову громадськість, Конгрес і Сенат США, не забуваючи при цьому роздавати вказівки Порошенку, як приховати наслідки міжнародного скандалу.

Третє. І це головна загроза для України. Вона полягає в тому, що диверсанти не тільки не пішли з займаних посад і не були засуджені… Вони зайняли керівні посади в надважливих стратегічних підрозділах збройних сил України. І ведуть свою діяльність вже при новому Президенті Володимирі Зеленському.

Це може привести до того, що восени в Україні може відбутися спроба захоплення влади за допомогою парамілітарних формувань і військовослужбовців високого рангу, значна частина з яких пов’язана відомими подіями з Петром Порошенком.

У зв’язку з цим:

  1. Ми передаємо всі наявні в наявності записи в правоохоронні органи. Виходячи з захисту інтересів України, ми оприлюднили лише частину розмов. Але навіть цієї частини досить, щоб не дати можливості ініціаторам диверсій і терактів уникнути відповідальності. Також ми звертаємося до Президента України Зеленського з проханням невідкладно усунути із займаної посади начальника Служби зовнішньої розвідки України Валерія Кондратюка, як людину, чиї дії можуть становити загрозу державній безпеці і суверенітету України, а правоохоронні органи – розслідувати можливі факти диверсії стосовно громадян України, які проживають в Криму. А особисто Петру Олексійовичу хочу сказати: ніякий рейтинг – навіть президентський – не вартий людських життів.І якщо ви плануєте повторити в Києві те свавілля відносно своїх співгромадян, який організовували в Криму, хочу запевнити, що у вас це не вийде. Навіть не сумнівайтеся.

Наступна частина нашої прес-конференції присвячена фактам міжнародної корупції, а саме освоєнню державних коштів членами Наглядових рад держпідприємств.

Члени Наглядових рад офіційно найбільш високооплачувані чиновники. Їх зарплати і премії вимірюються сотнями тисяч доларів. Все це оплачують зі своєї кишені громадяни України.

Сьогодні мова піде про «Укрзалізницю». Поясню, як це пов’язано з Байденом, соросятами та іншими представниками Демокорапшн.

Іноземці, які сидять в Наглядовій раді «Укрзалізниці» і не відрізняють рельсу від шпали, забезпечують схеми збагачення все тих же представників Демокорапшн.

Сьогодні з нами повинна була бути ще одна людина – Андрій Вікторович Рязанцев, який з 2016 року працював на керівних посадах фінансово-економічного блоку «Укрзалізниці».

Через поважні причини він відсутній. Проте він записав відповідне звернення на тему існуючої міжнародної корупції в «Укрзалізниці».

Перед тим, як включити звернення, хочу зазначити, що Андрій, як людина працював в «Укрзалізниці», знає зсередини ситуацію в державному монополістові в сфері надання транспортних послуг та перевезень на залізниці.

Він розповість про процвітаючі схеми міжнародної корупції всередині «УЗ», а також ролі окремих членів Наглядової ради у впровадженні цих схем їх функціонуванні та забезпеченні.

Хочу ще раз підкреслити, корупція в «Укрзалізниці» – це не абстрактні цифри, це конкретне розкрадання коштів наших співгромадян, наслідком якого є збільшення тарифів на перевезення і цін на квитки в поїздах і електричках. Тобто міжнародна корупція і тут лізе в кишеню кожного українця.

Ось звідки високі ціни за квитки, вагони які протікають, електрички які розвалюються, постарілі вокзали.

Забігаючи наперед, зазначу, що мова піде про вже знайомого нам персонажа – Андерса Ослунда, шведського фахівця широкого профілю. Примітно те, що Ослунд, крім членства в Наглядовій раді «Укрзальниці» знаходиться ще в раді приватного комерційного банку «Кредит-Дніпро», що є активом Віктора Пінчука.

Як вже відомо, «Кредит Дніпро», разом з ще одним банком «Дельта Банком» з орбіти нинішнього олігарха, а раніше агента КДБ «Валерія», протягом 2011-2015 рр. виводили кошти стабілізаційних кредитів Нацбанку України шляхом розміщення на кореспондентських рахунках в «Meinl Bank AG» (Австрійська Республіка).

Олігархи і корупційні банкіри, за даними суду, вивели з України понад 800 мільйонів доларів. І ці гроші українці більше ніколи не побачили.

Частина, цих коштів, а саме 29 млн доларів, потрапили на рахунки Благодійного фонду Хілларі Клінтон, колишнього кандидата в Президенти США від Демократичної партії.

Але це не єдиний перетин Ослунда і Пінчука.

Також, з 2015 року Ослунд обіймає посаду старшого члена Atlantic Council. Цю організацію спонсорує не тільки Burisma Миколи Злочевського, а й структури Віктора Пінчука. Пінчук навіть увійшов до складу міжнародного консультаційного комітету Atlantic Council.

Думаю, що Ослунд у близьких відносинах з Віктором Пінчуком, партнером Джорджа Сороса по Україні, і зовсім не випадково з’явився на просторах нашої країни.

Давайте послухаємо подробиці цього скандалу міжнародної корупції.

Записи, які ми почули – не остання сенсація на сьогодні.

Сьогодні ми оприлюднимо факти, згідно з якими з’явилася можливість повернути громадянам України вкрадені у них Порошенком і компанією 6 мільярдів доларів.

Детальніше про це розповість Костянтин Кулик– керівник групи прокурорів Генпрокуратури, які розслідували факти розкрадання мільярдів доларів грошей українських громадян.

Саме Кулик повернув до бюджету України 1,5 мільярда доларів і впритул підійшов до арешту ще 6 мільярдів доларів, вкрадених ОЗУ Януковича з бюджету України.

Передаю йому слово.

Пряма мова Костянтина Кулика

Для порівняння, 6 мільярдів доларів – це кілька боргових траншей, які випрошує влада у МВФ на кабальних умовах.

Або щоб було зрозуміло глядачам, мінімальна пенсія в Україні 60 доларів. Тобто було вкрадено 100 мільйонів мінімальних пенсій.

За ці гроші можна було майже рік виплачувати пенсії всім пенсіонерам. Але замість цього кошти пішли на безбідну старість екс-президента Порошенка і його колег.

Але про все по порядку.

У 2014 році ми почали розслідування в тому числі фактів розкрадання державних коштів. Це розслідування стало причиною неодноразового тиску на мене і підконтрольну мені групу прокурорів і привело до нашого незаконного звільнення з органів прокуратури.

Причина проста. Ми розслідували і отримали докази діяльності злочинного угруповання під керівництвом Петра Порошенка.

Як ми це виявили.

Розслідуючи обставини вчинення злочинів Віктором Януковичем і його оточенням, ми довели заволодіння ними держактивами України на суму 40 млрд. доларів США.

Уявіть собі цю цифру – 40 млрд. доларів США!

Так як державні активи є активами громадян України – то фактично Янукович і команда обікрали безпосередньо народ України, кожного українця.

Нам вдалося повернути до бюджету 1,5 млрд. доларів США.

Вдалося це зробити, незважаючи на опір окремих політично і корупційно стурбованих представників посольства США в Україні, окремих корупційно ангажованих співробітників НАБУ з їх 4 кримінальними справами в інтересах оточення Януковича.

Ми повернули країні півтора мільярда.

Однак, при роботі над подальшою конфіскацією активів Януковича, ми з’ясували імена нових власників активів. Ними виявилися особи з оточення Порошенка. Я маю на увазі Гонтареву, Ложкіна, самого Порошенка та інших афілійованих з ними осіб, якими протягом декількох років керував Порошенко.

За часів правління Януковича група Порошенко інтегрувалася до складу так званої “Сім’ї” Януковича, здійснювала з ними злочини, Гонтарева використовувала міжнародні схеми і своїх зарубіжних партнерів для виведення вкрадених активів з України.

В тому числі, підконтрольна їй компанія ICU, вивела частину з конфіскованих 1,5 млрд. доларів США. До сьогоднішнього дня, вже при новій владі, ICU продовжує бути провідною компанією на фінансовому ринку ОВДП в Україні.

Після приходу Порошенка до влади, призначення його на посаду Президента України, останній розвинув своє угруповання, залучив до неї нових членів. В принципі, все це ви могли спостерігати самі онлайн з публікацій журналістів-розслідувачів.

При цьому, бажаючи отримати впливових покровителів в особі міжнародного істеблішменту, з метою прикриття незаконної комерційної діяльності Порошенко вступив в злочинну змову з Соросом і Байденом, про що свідчать в тому числі і показані нами записи розмов і наявні у нас документи.

Це може видатися фантастичною версією, поки наша група прокурорів не розплутала великий корупційний клубок.

У чому полягала мета злочинної змови?

Якщо простими словами – віджати награбоване.

А якщо точніше, то заволодіти окремими активами оточення Януковича і окремих бізнесменів. А глобально – розграбувати Україну. Натомість за це Порошенко був зобов’язаний підкорятися зовнішньому управлінню Україною. Що він, власне, судячи по записах і робив.

На всіх, хто в силу різних обставин підбирався дуже близько до цієї схеми була своя управа: звільнення, юридичне переслідування, цькування в медіа. Інструментарій у Петра Олексійовича був багатий.

Підконтрольні йому медіа, професійні активісти-грантоїди, виконували свою роль по дискредитації неугодних, а НАБУ під контролем Ситника і окремих представників посольства США в Україні, заводили на них справи.

Між зазначеними злочинцями йшов постійний обмін інформацією для контролю спільних дій.

З наявних аудіозаписів ми бачимо, що намагаючись реалізувати свій злочинний задум, Порошенко і Байден використовували своє службове становище, свою владу для впливу на розвідувальні, правоохоронні та судові органи як України, так і інших країн.

Тепер всі ці обставини розкриваються нами і журналістами-розслідувачами.

І сьогодні мова йде про те, щоб повернути в бюджет України раніше вкрадені десятки мільярдів доларів і покарати злочинців. І зробити це повинен народ України.

Чому саме народ.

У березні 2019 року мною була висунута офіційна підозра Гонтаревій, Ложкіну, Філатову, Гриценко (це глава правління Укрексімбанку) та іншим особам з оточення Петра Порошенка.

Був підготовлений проект підозри самому Порошенку в легалізації (відмиванні) активів Арбузова-Курченко на суму 406 мільйонів доларів США, дачі та одержання хабарів в особливо великих розмірах, вчинених у складі злочинної організації. Відмиванні грошей у вигляді купівлі облігацій зовнішнього боргу України. Це як раз ті 6 млрд. доларів США, які зараз Україна, тобто ми з вами, будемо виплачувати цим особам.

Ось цей проект підозри.

З тих пір, після нашого звільнення понад рік слідство взагалі не рухається, справи просто лежать в НАБУ, куди їх відправив екс-генпрокурор Рябошапка.

Тому ми і просуваємо свій проект, який полягає в створенні публічної «Народної підозри» і початку процесів, в яких українці отримають можливість виступити в якості як потерпілих, так і обвинувачів злочинної влади, грунтуючись на своїх правах, які забезпечує Конституція України.

Нагадаю ваші права.

Стаття 17 Конституції України – захист суверенітету України є однією з найважливіших функцій держави, справою Українського народу. Тобто ніякого зовнішнього управління.

Стаття 18 – зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами міжнародного співтовариства за загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права.

Тобто, ніякої змови з лідерами інших держав з метою власної наживи, заволодіння майном українців або держави Україна, провокацій з людськими жертвами.

Стаття 41 – кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, ніхто не має права бути протиправно позбавлений права власності.

Це дає українцям право вимагати повернення в бюджет країни вкрадених активів, так як це є їх власністю, яку народ свого часу делегував в розпорядження держави шляхом сплати податків.

І якщо державі сьогодні байдужа доля цих грошей і воно влазить в нові борги перед МВФ, то ми маємо право ставити питання про повернення до бюджету наших податків.

Ми повинні пам’ятати, що з цих грошей здійснюються виплати пенсій та інших соціальних платежів, гарантованих статтею 46 Конституції України.

Кожен громадянин України, згідно зі статтями 38, 40, Конституції має право брати участь в управлінні державними справами, направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін.

Офіційні органи можуть щось робити з цього приводу, можуть нічого не робити, але ми не повинні від них залежити і повинні самі відстоювати свої права юридичним шляхом і повернути людям вкрадене.

Ще раз я виступаю з ініціативою публічної «Народної підозри» і повернення українцям 6 мільярдів доларів, які у них вкрали Порошенко і компанія.

Ми виявимо злочинців, підготуємо їм публічне звинувачення і змусимо Генерального прокурора підтримати обвинувачення в суді, і відшкодувати збиток, заподіяний Україні незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю державної влади, як це гарантовано статтями 55, 56, 124 і 131-1 Конституції України.

Пряма мова Андрія Деркача:

Якщо, з огляду на оприлюднені сьогодні факти, Петро Порошенко не буде притягнутий до кримінальної відповідальності за низкою статей Кримінального кодексу України, то «Народна підозра» з великою ймовірністю дуже скоро перетвориться на «Народний вирок».

На цьому наша прес-конференція закінчена.

Дякую за увагу!

Поділитися у соцмережах